Skip to content

Eneda Tarifa – Perralle

Januari 8, 2016

First Eurovision 2016 lyric…

Kjo përrallë e do
Një shpërblim
Një fund nga ato
Siç vetëm unë e ti dimë

Me shumë lot
Se akoma ka shumë çmenduri
Me shpirt
Dhe vetëm, vetëm dashuri

Oh ti je, ajo ndjenjë
Që unë kam besim
Edhe frikën s’e ndjej

Unë ndaj të dua
Unë të dua
Edhe vdes për ty, e harroj për ty
S’ka natë

Unë ndaj të dua
Unë të dua
Edhe vdes për ty, e harroj për ty
S’ka natë

(Vjen një kohë kur s’të mjafton)
(Ajo që ke, dhe përfundon)
(Veten bosh ti e gjen)
Dhe aty unë vij tek ty
Është vendi ku shpirti im gjehet

Oh oh oh oh oh, oh-oh oh oh
Oh oh oh oh oh, oh-oh oh oh
Oh oh oh oh oh, oh-oh oh oh
Oh oh oh oh oh

Unë ndaj të dua
Unë të dua
Edhe vdes për ty, e harroj për ty
S’ka natë

Unë ndaj të dua
Unë të dua
Edhe vdes për ty, e harroj për ty
S’ka natë

Iklan

From → Uncategorized

Tinggalkan sebuah Komentar

Tinggalkan Balasan

Isikan data di bawah atau klik salah satu ikon untuk log in:

Logo WordPress.com

You are commenting using your WordPress.com account. Logout /  Ubah )

Foto Google+

You are commenting using your Google+ account. Logout /  Ubah )

Gambar Twitter

You are commenting using your Twitter account. Logout /  Ubah )

Foto Facebook

You are commenting using your Facebook account. Logout /  Ubah )

w

Connecting to %s

%d blogger menyukai ini: